Studio Grafiki i Reklamy EFEKT

EnglishGermanPolishSlovak

3D Led písmená

Sme lídrom v svetelnej reklame

3D svietiace písmená a logá

Osvetlené 3D písmená umiestnené na sídle spoločnosti dokonale plnia úlohu reklamy. Pomáhajú klientom nájsť priestory, ale aj budovať imidž spoločnosti. Ďalšou výhodou tejto formy reklamy je, že neexistuje žiadne obmedzenie počtu použitých farieb a tvarov. 3D písmená tak poskytujú veľa možností! Na stenu môžete úspešne umiestniť svoje logo a názov spoločnosti. Vďaka tomu budú vaše priestory viditeľné už z diaľky, a to aj v noci! Pozývame vás, aby ste sa oboznámili s našou ponukou 3d písmen osvetlených najlepšími led komponentmi dostupnými na trhu. Poskytujeme odborné poradenstvo a realizáciu objednanej reklamy od návrhu až po inštaláciu v celej krajine. Na naše 3d písmená sa môže vzťahovať záruka až 5 rokov!

Najrýchlejšie termíny
Vyrábame
24/7

Najrýchlejšia
kalkulácia nákladov na reklamu
nacenenie za 1h

Staviame na
kvalitu - záruka
do až do 5 rokov!

Montujeme
na
celom Slovensku

Ako sú 3D písmená sú skonštruované?

Typ nápisového materiálu

Naše listy sú vyrobené z rôznych materiálov v závislosti od ich určenia. Ak neviete, aký typ nápisu si vybrať - spoľahnite sa na nás. Náš skúsený tím posúdi, aké riešenie bude v konkrétnom prípade vhodné. V našej ponuke nájdete: plné plexisklo, plexisklo spredu, dibond spredu, zboku a zvnútra zo styroduru a pvc spredu, zboku a zvnútra zo styroduru.

Typ materiálu listovej strany

Dokončenie strany listu je veľmi dôležité, pokiaľ ide o vizuálny efekt listu. V závislosti od preferencií našich zákazníkov môžeme bočnú stranu dokončiť s okrajom alebo bez neho, prípadne ju vyrobiť z okrajovej pásky z elkametu. Strany písmen vyrábame z: hliníkovej pásky, plexiskla, PVC, polykarbonátu, ocele/nerezovej ocele a iných drahých kovov.

Typ osvetlenia

Jednou z najdôležitejších úloh pri tvorbe listu je jeho správne osvetlenie. Zaručujeme, že nami použité komponenty sú najvyššej kvality. Naše písmená môžeme osvetliť pomocou: led/led rgb modulov, led žiaroviek, sklenených neónov, pixelových dlp diód alebo optických vlákien.

Spôsob osvetlenia

Typy podsvietenia: dopredu; zboku; dozadu, spredu a zboku; spredu a dozadu; zboku a dozadu; spredu zboku a dozadu.

Pôsobíme po celom Slovensku!

Dizajn | Výroba | Montáž